Про нас

На сайті Ви знайдете матеріали з історії Харкова та Слобожанщини з різних епох, зможете поринути з головою в цікаві дослідження та переглянути фотографії архітектурної спадщини міста.

Ми – дуже різні люди, різних професій та захоплень, різних поглядів та способів життя, але у нас є один спільний інтерес – історія Харкова. Кожен із нас знає щось про місто, чого не знав інший. Але, як відомо, знання зникають, якщо ними не ділитися. Тому наприкінці 2014 р. ми створили фундацію небайдужих до Харкова людей, історія якого все манить і манить… Спочатку наша спільнота так і називалася – “Харківські моняки”, що досі відображено в домені сайту 😀 У 2015 р. ми провели ребрендинг та стали “Харковом, що манить”. Ми проводили безплатні екскурсії та читали лекції, але потім зосередилися на дослідженнях. Подальшим розвитком фундації став проєкт “Ніч історії Харкова“. Частина матеріалів на сайті “Харків, що манить” була переписана для проєкту “Накипіло”, тому ми крос-публікуємо пости з рубріки “Істфакт” звідти.

Наш пріоритет – згадати про тих видатних мешканців нашого міста, які були відомі у давнину або досі відомі за кордоном, але практично забуті у самому Харкові.

Любіть своє місто і воно відповість вам взаємністю. Все найцікавіше – тільки починається.

Ще більше про історію Харкова можна дізнатися:

Наш email: moniacs.kh@gmail.com