Ребрендинг спільноти

13.09.2015 /

Дорогі наші друзі та підписники!

Далекого 13 вересня 2014 року шляхи шести різних людей раптом перетнулися.
Ми гуляли улюбленим містом, яке нас кликало і манило. З деякими з людей раніше я був зовсім незнайомий. Однак, бачить Бог, я не припускав, ЯК ця вереснева зустріч докорінно змінить усе моє життя. Адже вже 18.10.2014 у Фейсбуці з’явився вперше запис “Арт-культурне об’єднання Харківські Моняки’ здійснили набіг на вулицю Конторську. Бо старий Харків нас все манить і манить…”

Ось уже скоро, як рік, ми чуємо поклик Харкова і прямуємо за ним… Щодня ми відкриваємо для себе щось нове. Проводимо відкриті лекції, прогулянки, експедиції, працюємо з документами… Напевно, самі того не підозрюючи, ми стали своєрідними “Харківськими Колумбами”, які відкривають нові, небачені землі. Хоча, на мій великий жаль, екіпажі наших “Санта-Марії”, “Ніньї” та “Пінти” ще не доукомплектовані.

Підбиття підсумків та роздача подяк відбудеться 10 жовтня на святкуванні річниці фундації.

Однак через те, що саме на початку осені зародився сам проєкт, ми прийняли непросте рішення про перейменування фундації.

Мало того, скажу вам чесно, спочатку ніхто з нас не ставився серйозно до того, чим зараз став фундація “ХМ”. Через це й назва у нас була не особливо серйозна і десь навіть шкодна. Думали, що побавимось і розбіжимося. Про те, що стільки зможемо проіснувати, та стільки зробити – ніхто навіть і не підозрював.

Тому ми залишаємося тими ж харківськими моняками по суті своїй, а фундація відтепер називатиметься “Харків, що манить”. На наш погляд, це більш прийнятно за звучанням для всіх і якось по-дорослішому, чи що…

Так що вітаємо “Харків, що манить”, нехай живе ХМ!)